n w    w w w w

baner
::   Start Świetlice środowiskowe - wiadomości archiwalne Z życia świetlic ... JASEŁKA PRZYGOTOWANE PRZEZ DZIECI ZE ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ W GRODZISZCZU
large small default
JASEŁKA PRZYGOTOWANE PRZEZ DZIECI ZE ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ W GRODZISZCZU PDF Drukuj Email
Niedziela, 06 Styczeń 2013 23:00
foto: Jasełka w Grodziszczu4 stycznia 2012r. w kościele w Grodziszczu odbyło się przedstawienie jasełkowe przygotowane przez dzieci z tamtejszej świetlicy środowiskowej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 
 
 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej