n w    w w w w

baner
SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Środa, 06 Czerwiec 2012 08:59
fot. uczestnicy turnieju sportowego na świetlicy w Witoszowie DolnymW dniu 5 czerwca br. w Witoszowie Dolnym odbył się turniej sportowy z okazji Dnia Dziecka. Ze względu na deszczową pogodę zawody odbyły się w świetlicy wiejskiej. Na dzieci uczęszczające do świetlicy środowiskowej czekało 6 konkurencji: rzuty do kosza, rzuty ringo, kręgle, tor przeszkód, rzuty piłeczkami do celu oraz skoki na skakance.
Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin zostali nagrodzeni medalami, a w klasyfikacji ogólnej najlepsi otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.  Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali także słodycze oraz upominki od punktu Cyfra + Tesco Świdnica.

Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin:
 
RZUTY DO KOSZA:
 I. Alicja Ostaszewska
 II. Agnieszka Ostaszewska
 III. Michał Uroda

KRĘGLE:
 I. Piotr Nowak
 II. Alicja Ostaszewska
 III. Michał Uroda

TOR PRZESZKÓD:
 I. Marek Ostaszewski
 II. Mateusz Nowak
 III. Alicja Ostaszewska

RZUTY RINGO:
 I. Mateusz Nowak
 II. Piotr Nowak
 III. Alicja Ostaszewska

RZUTY DO CELU:
 I. Krzysztof Cegielski
 II. Mateusz Nowak
 III. Piotr Nowak

SKOKI NA SKAKANCE:
 I. Krzysztof Cegielski
 II. Marta Cegielska
 III.Alicja Ostaszewska

NAJLEPSZA DZIESIĄTKA:
 I. ALICJA OSTASZEWSKA
 II. PIOTR NOWAK
 III. MATEUSZ NOWAK
 IV. MARTA CEGIELSKA
 V. KRZYSZTOF CEGIELSKI
 VI. MICHAŁ URODA
 VII. MAREK OSTASZEWSKI
 VIIII. AGNIESZKA OSTASZEWSKA
 IX. -X. MAGDA SZYMANOWSKA
 IX-X. LUDWIKA WILK
 
 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej