n w    w w w w

baner
::   Start Świadczenia Rodzinne Aktualności UWAGA! DO 30 CZERWCA 2012 R. MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O PRZYZNANIE POMOCY DLA OSÓB POBIERAJĄCYCH ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE
large small default
UWAGA! DO 30 CZERWCA 2012 R. MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O PRZYZNANIE POMOCY DLA OSÓB POBIERAJĄCYCH ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE PDF Drukuj Email
Czwartek, 14 Czerwiec 2012 09:09
Do 30 czerwca 2012 r. przedłużony został termin składania wniosków o przyznanie pomocy na podstawie rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne w okresie od kwietnia do czerwca 2012 r.
 
Zmiana polega na przedłużeniu do 30 czerwca 2012 r., terminu do złożenia wniosku o przyznanie pomocy na podstawie rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne w okresie od kwietnia do czerwca 2012 r. ustanowionego uchwałą Rady Ministrów  9 maja 2012 r. w sprawie ustanowienia rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne oraz rozporządzeniem Rady Ministrów z 9 maja 2012 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne (Dz. U. poz. 551).
/zródło: www.mpips.gov.pl/
 
Załącznik:
 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej