n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
"SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW" - warsztaty dla wychowawców i opiekunów dzieci i młodzieży. PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że planuje zorganizować warsztaty doskonalące kompetencje wychowawcze osób dorosłych opiekujących się dziećmi i młodzieżą, pn. „Szkoła dla rodziców i wychowawców”.
Zajęcia prowadzone będą przez dwóch trenerów posiadających certyfikaty realizatorów ww. programu Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.

        Program „Szkoła dla rodziców i wychowawców” spełnia standardy jakości poziomu II, Dobra praktyka, zgodnie z kryteriami oceny przyjętymi w ramach Systemu Rekomendacji Programów Profilaktycznych i Promocji Zdrowia Psychicznego. W roku 2004 został wpisany w Narodowy Plan Działań na Rzecz Dzieci, posiada rekomendację Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
Celem zajęć jest przeciwdziałanie przemocy oraz wszelkiego rodzaju uzależnieniom dzieci i młodzieży, poprzez zmianę postaw wychowawczych osób dorosłych, nabywanie przez nich najnowszej wiedzy pedagogicznej i praktycznych umiejętności stwarzania dzieciom środowiska optymalnie wspierającego ich rozwój.
Zajęcia odbywać się będą  w grupach do 12-15 osób w formie 10 spotkań w raz w tygodniu (40 godzin dydaktycznych), w godzinach popołudniowych (15.00-18.00)  w siedzibie Urzędu Gminy    w Świdnicy ul. Głowackiego 4. Pierwsze zajęcia planowane są  już w dniu 12 lipca 2022 r.
Poniżej harmonogram spotkań:

  1.  12.07.2022
  2.  19.07.2022
  3.  26.07.2022
  4.  02.08.2022
  5.  09.08.2022
  6.  16.08.2022
  7.  23.08.2022
  8.  30.08.2022
  9.  06.09.2022
  10.  13.09.2022

  Ilość miejsc ograniczona. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczy się kolejność zgłoszeń.  Podania należy składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. Głowackiego 4, parter, pokój 110 lub na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W podaniu prosimy o podanie danych kontaktowych (adres zamieszkania, nr telefonu oraz adres e -mail). W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świdnicy, telefon kontaktowy 74/8523067 wew. 113.

 

 

 

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej