n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
Nieodpłatna pomoc psychologa oraz terapeuty ds. uzależnień PDF Drukuj Email
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że od miesiąca kwietnia 2022 roku w Urzędzie Gminy w Świdnicy wznawia swoją działalność Punkt Konsultacyjny dla Osób Uzależnionych, Współuzależnionych oraz do spraw Przemocy w Rodzinie.

Punkt czynny będzie w każdą środę miesiąca w godz. 9.00-12.00, a dyżur w nim  naprzemiennie będą pełnić:
  • terapeuta do spraw uzależnień  - Weronika Socha (tygodnie nieparzyste tj. 1,3,5 środa w miesiącu)
  • psycholog – Dorota Werner-Strach (tygodnie parzyste tj. 2 i 4 środa w miesiącu)

Konsultacje są udzielane bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy.
 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej