n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
Wyniki zapytania ofertowego pn. "Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Świdnica w okresie od dnia 01.01.2022 roku do dnia 31.12.2023 roku" PDF Drukuj Email

 

Wyniki zapytania ofertowego pn."Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Świdnica w okresie
od dnia 01.01.2022 roku do dnia 31.12.2023 roku"

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w wyniku zakończenia procedury składania ofert w ramach zapytania ofertowego pn. "Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Świdnica" została wybrana oferta:

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta KOŁO w ŚWIDNICY
58-100 Świdnica ul. Św. Brata Alberta 5

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta KOŁO w ŚWIDNICY, 58-100 Świdnica im. św. Brata Alberta 5 jako jedyne złożyło ofertę w ramach zapytania ofertowego pn. "Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Świdnica". Spełniło ono wymagania określone w zapytaniu ofertowym.

Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy
Społecznej w Świdnicy

/-/ Dorota Waliszak

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej