INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY PDF Drukuj Email
 Świdnica, dnia 15 czerwca 2021 r.

INFORMACJA  O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy postępowania  w trybie zapytania ofertowego na  realizację specjalistycznych usług opiekuńczych dla osoby (dziecka) z zaburzeniami psychicznymi.

Zamawiający: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w przedmiotowym postępowaniu wpłynęła 1 oferta  złożona przez Wykonawcę:

• REHAPUNKT Błażej Piątkowski 58-100 Świdnica ul. Pańska 2a/20

Wyżej wymieniona oferta spełnia warunki dotyczące przedmiotu zamówienia określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu i w wyniku oceny została wybrana do realizacji specjalistycznych usług opiekuńczych dla osoby (dziecka) z zaburzeniami psychicznymi.

Kierownik
                                                                                                                                     Gminnego Ośrodka  Pomocy  Społecznej w Świdnicy