n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
ANKIETA - Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych PDF Drukuj Email

WebankietaSzanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że od  14 września  do 30 września 2020 roku, na terenie Gminy Świdnica są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych.

 

Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania skutecznych strategii mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym w Naszej Gminie.

Badania realizowane są metodą internetową - kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku.
https://mieszkancyswidnica.webankieta.pl/

 

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej