INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA STANOWISKO PRACOWNICZE: PRACOWNIK SOCJALNY PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko pracownicze Pracownik socjalny została wybrana Pani Anna Zakałek-Koguc zamieszkała w Bielawie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Kandydatka w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko złożyła kompletną dokumentację. W czasie rozmowy rekrutacyjnej Pani Anna Zakałek-Koguc wykazała się bardzo dobrą znajomością ustaw i zagadnień związanych z pracą na oferowanym stanowisku. Zaprezentowała wiedzę, która pozwoli jej właściwie wywiązywać się z powierzonych obowiązków. Odpowiedzi na pytania komisji kwalifikacyjnej były wyczerpujące i merytoryczne. W związku z powyższym podjęto decyzję o zatrudnieniu wyżej wymienionej kandydatki.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy
Ewa Burdek

Świdnica, dnia 22 września 2017 r.