DRUGI TURNUS MIASTA DZIECI DOBIEGA KOŃCA PDF Drukuj Email
foto: Miasto DzieciZabawa poprzez pracę oraz planowanie swoich wydatków, tak właśnie wyglądają dni spędzone przez dzieci podczas tegorocznego turnusu w Mieście Dzieci, który trwał od 16.08. do 18.08.2017 roku. -  Jest to wspaniała inicjatywa, w której 90 osobowa grupa dzieci z terenu gminy Świdnica bierze udział. Dla wielu dzieci będzie to jedyna forma spędzenia wakacji oraz spotkania się z rówieśnikami. Dlatego tym bardziej cieszy nas tak duża liczba osób, które aktywnie spędzają wakacje – mówiła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Warto wspomnieć, że wyjazdy poza teren Miasta Dzieci zostały współfinansowane dzięki sponsorowi – Bank Spółdzielczy w Kobierzycach.